Trešais eneatips

Lomu transformācija: no izcilnieka  uz sasniedzēju

Domāšana un uzvedība. Vienmēr aizņemti, jo ir fokusēti uz savu mērķu sasniegšanu. Trešais tips ir spējīgs paveikt milzīgu darba apjomu, bet bieži aizmirst parūpēties par sevi, tā kā uz 110% ir fokusēti uz to, ko nepieciešams izdarīt. Tas nozīmē, ka nereti 3.tipa ļaudis var novest sevi līdz pilnīgam spēku izsīkumam, pirms apzinās, ka ir ignorējuši savas vajadzības. Viņa izpauž savas emocijas caur to, ko dara citiem cilvēkiem vai kopā ar tiem.

Dzīves stratēģija: Tiekties pēc veiksmes un izsaukt apkārtējo apbrīnu.

Darba motivācija un stratēģija. Ko ir nepieciešams izdarīt, lai panāktu Sasniegumu? 

Virzība stresā. Trešā eneatipa pārstāvji  stresā nonāk, ja ir pārstrādājušies un apkārtējie neizrāda sajūsmu par viņu paveikto. Treša eneatipa pārstāvji sāk darboties vēl efektīvāk, pilnībā aizmirstot par savu veselību. Tad  viņi izrāda 9.tipa uzvedības modeļus. Pēkšņi viņiem kļūst grūti sakārtot prioritātes, visi uzdevumi kļūst vienlīdz svarīgi. Treša eneatipa pārstāvjiem grūti pabeigt lietu un tiem šķiet, ka viņi skrien pa riņķi un nekas neizdodas. Tai pat laikā viņi gūstat priekšstatu par to, ko nozīmē pārslēgties no personīgiem mērķiem uz kopējām interesēm.

Pāreja uz drošību. Kad 3.eneatipa ir drošībā un resursu stāvoklī, kad nekas nav jāpierāda, kad blakus ir tuvi un mīļi cilvēki, tad viņi izrāda 6.tipa uzvedības modeļus.  Viņi reāli novērtē savus uzdevumus, ņemot vērā tiem pieejamo laiku un resursus. Viņiem kļūst viegli analizēt sekas un izrādīt veselīgi skeptisku pieeju darbam.  

Galvenā  vajadzība: Pieņemšana (mīlestība)

Motivācija: (Paš) Apmāns, kad 3.eneatipa pārstāvji sāk spēlēt vienu vai otru lomu, lai iegūtu ko nozīmīgu. Tā dēļ  viņi „izslēdz” savas emocijas un koncentrējaties uz mērķiem un rezultātu. Tā ir identifikācija ar sevis uzlaboto (daudz veiksmīgāko) versiju.

Fiksācija: Godkāre/iedomība- tiek pārdzīvota kā statusa, imidža un modes svarīgums. Ir svarīgi labi izskatīties un radīt labu iespaidu gan ar izskatu, gan ar savu kompetenci. 

Spēcīgā puse: Godīgums – iespēja būt pilnīgi godīgam, rīkoties, balstoties uz patiesām emocijām.

Būtība: Cerība- tiek pārdzīvota kā ticība nākotnei. Sapratne, ka man nevajag neko darīt, viss tik un tā būs labi

Pamata bailes: Nebūt nekam, būt bez iedzimtas iekšējas vērtības. 

 Eneatipa intervija  
      Iepazīsti sevi!     
      

  Enegrammas koučings  

 Eneagramma pāriem 
    Uzlabo attiecības!  

 Eneagramma komandai
      Spēcini komandu!

Izveido savu mājaslapu vai e-veikalu ar Mozello!

Ātri, viegli, bez programmēšanas.

Ziņot par pārkāpumu Uzzināt vairāk