Devītais eneatips

Lomu transformācija: no starpnieka uz samierinātāju.

Domāšana un uzvedība. Devītā eneatipa personībai piemīt unikāla spēja radīt harmoniju, pilnībā iegrimstot citos cilvēkos un pilnībā pieņemot tos. Cenšoties radīt harmoniju un sekojot citu cilvēku vajadzībām, 9. eneatipa pārstāvji reizēm aizmirst par savām personīgajām vajadzībām. Tā, kā 9.eneatipa personībai ir svarīgi izvairīties no konfliktiem, viņi var saskatī situāciju no dažādām pusēm un ir lieliski starpnieki. Viņiem var būt grūti pabeigt svarīgu projektu, jo  tos piesaista citas lietas, kuras tiem var likties tikpat nozīmīgas, ka konkrētais projekts.

Dzīves stratēģija: Radīt sev apkārt harmoniju un pozitīvu atmosfēru, saglabāt miera sajūtu.

Darba motivācija un stratēģija. Vai ir sadzirdēts katra viedoklis? 

Virzība stresā. Stress 9.eneatipa pārstāvjiem ir jebkurš konflikts, pat harmonijas trūkums. Tad tie sāk vēl vairāk mazināt situācijas negludumus. Ja tomēr šī pieeja nesniedz gaidīto rezultātu, 9.eneatipa pārstāvji sāk izmantot 6.eneatipa uzvedības modeļus un sāk daudz skeptiskāk attiekties pret apkārtējo motīviem. Viņiem kļūst smagi uzticēties personīgiem spriedumiem un tie analizē situāciju no jauna un no jauna. Tomēr tā ir iespēja apzināties, ko tad 9.eneatipa pārstāvji patiešām vēlas.

Pāreja uz drošību. Kad 9.eneatipa pārstāvji atrodas draudzīgā, harmoniskā vidē, kur tiek ievērotas viņu robežas, tie izrāda 3.eneatipa uzvedības modeļus. Viņi koncentrējas uz priekšā stāvošo uzdevumu, uz to, ko ir nepieciešams izdarīt, un uz svarīgiem mērķiem. Viņi kļūst ļoti ražīgi un zaudē mēra sajūtu. 

Galvenā  vajadzība: Cieņa (robežas)

Motivācija: Slinkums– iekšējā vajadzība nerīkoties, atpūsties, pagaidīt un paskatīties, kas notiks. Kontakta zaudēšana ar sevi un savām vajadzībām.

Fiksācija: Bezdarbība/komforts/spītība-vēlme būt mierīgam un nepiesaistītam, lai izvairītos no konfliktiem. Mēģinājums radīt un atbalstīt nomierinošu sajūtu visiem iespējamajiem veidiem, vienmēr un visur. 

Spēcīgā puse: Enerģija- izpaužas spontānas instinktīvās rīcībās, kuras nav ne emociju, ne prāta apspiestas. Tad, kad 9.eneatipa pārstāvjus vada instinkts.

Būtība: Mīlestība- sajūta, ka viss visā Visumā ir mīlestības radīts un vadīts; tās spēks ir viss un ir visa iemesls.

Pamata bailes: būt atdalītam, zaudēt saikni. 

 Eneatipa intervija  
      Iepazīsti sevi!     
      

   Enegrammas koučings  

 Eneagramma pāriem 
    Uzlabo attiecības!  

Izveido savu mājaslapu vai e-veikalu ar Mozello!

Ātri, viegli, bez programmēšanas.

Ziņot par pārkāpumu Uzzināt vairāk